WYCIECZKA MOTOCYKLOWA POTWORNEGO ZLOTU 2017

Kontakt dotyczący wycieczki:

ROAD CAPTAIN MotoFrankenstein FG

Krzysiek "Dzida" Galik tel: 604180792

W tym roku wycieczkę motocyklową zaplanowaliśmy na pierwszy dzień zlotu, to jest piątek, 9 czerwca 2017, start 12.00-14.00 do ustalenia. Będzie to przede wszystkim wycieczka przepiękna, którą długo będziecie wspominać. Ale będzie to także wycieczka, wymagająca umiejętnej jazdy i odrobinę kondycji. Do rzeczy:

Trasa poprowadzi z Ząbkowic Śląskich przez Bardo, Opolnicę, Bożków, Ścinawkę Średnią do Radkowa. I tu zaczyna się DROGA 100 ZAKRĘTÓW. Droga 100 Zakrętów w Kotlinie Kłodzkiej – 36 km trasy prowadzi drogą wojewódzką nr 387 z miejscowości Radków, przez Karłów, do Kudowy Zdroju. Droga wiedzie przez góry. Piękne widoki zapierają dech w piersiach. Jadąc trasą widzimy wyższe partie Gór Stołowych, jedziemy wzdłuż Filarów Skalnych. Przejeżdżamy przez Karłów u podnóża Szczelińca Wielkiego i Lisią Przełęcz aż do Kudowy Zdroju.

 

W Karłowie jest postój i piesze wejście na Szczeliniec Wielki http://www.e-gory.com/opisygorystolowe.php?opis=1 

Następnie, po zejściu ze Szczelińca, jedziemy do Kudowy Zdroju i przez Duszniki Zdrój, Polanicę Zdrój, Kłodzko, powrót na zlot do Ząbkowic Śląskich. Poprowadzimy tą wycieczkę bez względu na ilość uczestników. Kto zechce jechać, niech już załatwia w pracy wolny piątek-9 czerwca.